Категории каталога

СТАТТІ [14]
MODUS ORIENTALIS [16]
Індійська література в рецепції Івана Франка: Монографія. - Тернопіль: Збруч, 2000. - 198 с.
РЕЦЕНЗІЇ [3]

Форма входа
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Середа, 08.04.2020, 11:29
Приветствую Вас Гість | RSS
Домашня сторінка Ігоря Папуші
Главная | Регистрация | Вход
Публікації


Главная » Статьи » MODUS ORIENTALIS

ВІД АВТОРА
Книга, що пропонується увазі читачів, була захищена як кандидатська дисертація ще у березні 1998 р. Час, який минув відтоді, дозволив мені побачити свою працю відсторонено, без авторських пристрастей та внести деякі зміни у початковий текст.
Зауважу, що розділи цієї монографії виконані в різних наукових дискурсах. Так, матеріал про історію української індології та діалог Драгоманова – Франка викладено у виразно позитивістському дискурсі з його абсолютизацією хронологічного ряду. Частини про індійський та будійський тексти тяжіють до структуралістського дискурсу, хоча і в різних його варіантах. Уніфікувати їх я не бачив ні змоги, ні потреби. Адже тема, котру я спробував дослідити у цій книзі, уже за самим своїм формулюванням передбачає різноаспектність.
* * *
Дякую усім, хто допомагав мені у створенні цієї книги: передовсім, науковому керівникові — професору Романові Гром'яку, якому я зобов'язаний своєю науковою підготовкою і значною частиною особистих знайомств з "науковим світом" України; рецензентам — професору Людмилі Грицик, доцентові Миколі Бондару та доцентові Ларисі Бондар за уважне і критичне прочитання моєї праці; професору Іванові Денисюку за консультації при формулюванні теми та усіляке сприяння; професору Григорію Грабовичу за численні поради і схвальний відгук про мою працю; доценту Ярославу Довгополому та п. Ірині Лановик за допомогу в роботі з німецькомовними текстами; батькам за моральну і матеріальну підтримку; і нарешті (last not least), першому моєму критикові — дружині Ользі Папуші за допомогу й терпіння.
Тернопіль, 17 березня 2000 р.Источник: http://papusha.at.ua
Категория: MODUS ORIENTALIS | Добавил: papusha (21.01.2008)
Просмотров: 1199 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2020